Aby zapewnić poprawne działanie i wyświetlanie tej strony Twoja przeglądarka musi zezwalać na wykonywanie skryptów JavaScript!
Liga Wojewódzka turniej w Częstochowie (Rędzinach)
[ dodano:  niedziela, 28 października 2012 przez:  Piotr Klockiewicz ]
Informacje

Dzisiaj odbył się kolejny turniej Śląskiej Okręgowej Ligii Wojewódzkiej, tym razem w Rędzinach. Startowało 100 zawodników z klubów z Ogrodzieńca, Kroczyc, Olkusza, Wielowsi, Koszęcina, Katowic, gospodarzy, czyli z Częstochowy, no i oczywiście my. Oprócz startów zgromadzeni kibice mogli obejrzeć pokaz enbu w wykonaniu zdobywców Pucharu Europy- Michała Kłoska i Julii Bittner. Wszystko przebiegło sprawnie i bez kontuzji, mamy nadzieję, ze wszyscy są zadowoleni ;)

Wyniki w dalszej części newsa.

Tych, którzy mają zdjęcia z zawodów prosimy o w miarę możliwości przyniesienie ich na pendrive na trening, powinny pojawić się na stronie.


Dzieci (2005 i młodsi)

Kata (dziewcząt i chłopców)
1 Mateusz Osypanka Bytom
2 Filip Kowalczyk Częstochowa
3 Maria Kotula Bytom
3 Jakub Wawszczak Częstochowa

 

Młodzicy młodsi (2004-2003)

Kata dziewcząt
1 Gabriela Latacz Kroczyce
2 Kinga Kleszcz Częstochowa
3 Hanna Łukiewska Koszęcin
3 Dagmara Witas Ogrodzieniec
Kumite dziewcząt
1 Gabriela Latacz Kroczyce
2 Hanna Łukiewska Koszęcin
3 Aleksandra Koziorowska Częstochowa
3 Kinga Kleszcz Częstochowa
Kata chłopców
1 Wojciech Całka Bytom
2 Jakub Wojciechowski Bytom
3 Hubert Wegner Bytom
3 Jakub Bednarz Ogrodzieniec
Kumite chłopców
1 Jakub Kancerek Bytom
2 Hubert Wegner Bytom
3 Wojciech Całka  Bytom
3 Jakub Wojciechowski Bytom

 

Młodzicy (2000-2002)

Kata dziewcząt
1 Julia Bittner Bytom
2 Magdalena Łożyńska Bytom
3 Julia Latacz Kroczyce
3 Weronika Bukowska Częstochowa
Kumite dziewcząt
1 Julia Bittner Bytom
2 Magdalena Łożyńska Bytom
3 Julia Latacz Kroczyce
3 Nikola Buchatz Bytom
Kata chłopców
1 Michał Józaf Bytom
2 Karol Siwek Ogrodzieniec
3 Nikodem Ogoński Częstochowa
3 Daniel Derewońko Bytom
Kumite chłopców
1 Daniel Derewońko Bytom
2 Michał Józaf Bytom
3 Bartłomiej Bielak Bytom
3 Bartłomiej Rozlał Ogrodzieniec

 

Juniorzy (1997-1999)

Kata chłopców
1 Łukasz Mazur Bytom
2 Michał Kłosek Bytom
3 Barłomiej Gieszczyk Bytom
3 Marek Rzepka Olkusz
Kumite chłopców
1 Łukasz Mazur Bytom
2 Michał Kłosek Bytom
3 Barłomiej Gieszczyk Bytom
3 Damian Gwiździński Częstochowa

 

Juniorki i młodzieżowcy (1993 -1999)

Kata 
1 Maria Sowa Bytom
2 Anna Kuśnierz  Bytom
3 Monika Tworek Bytom
3 Kinga Kościelniak Częstochowa
Kumite 
1 Anna Kuśnierz Bytom
2 Maria Sowa Bytom
3 Kinga Kościelniak Częstochowa
3 Monika Tworek Bytom

 

Seniorzy

Kata 
1 Michał Sowa Bytom
2 Paweł Barski Katowice
3 Krzysztof Rzepka Olkusz
3 Adrian Chaduła Częstochowa
Kumite 
1 Michał Sowa Bytom
2 Paweł Barski Katowice
3 Krzysztof Rzepka Olkusz
3 Dariusz Tomczyk Bytom

  Komentarze:
pokaż >
wczytywanie wczytywanie...


Dodaj:


zapisywanie zapisywanie...