Aby zapewnić poprawne działanie i wyświetlanie tej strony Twoja przeglądarka musi zezwalać na wykonywanie skryptów JavaScript!
1. turniej Śląskiej Ligii Karate
[ dodano:  sobota, 30 marca 2013 przez:  Maria Sowa ]
Informacje

W niedzielę rozpoczęliśmy w Kroczycach jubileuszową, dziesiątą edycję Śląskiej Okręgowej Ligii Karate Tradycyjnego. Przy okazji udekorowaliśmy zwycięzców Ligii z roku 2012.

Galeria już do obejrzenia w zakładce "zdjęcia"

Efektowne waza-ari Łukasza Mazura można zobaczyć tutaj, a jego kata empi tutaj, a finał kumite seniorów (w wykonaniu dwóch juniorów ;)) Łukasz-Michał można podziwiać tutaj

Wyniki:

kata  Dzieci (2004 i młodsi)   kumite    
1 Mateusz Osypanka Bytom  1 Hubert Wegner  Bytom 
 2 Wojciech Całka  Bytom  Wojciech Całka   Bytom 
 3  Hubert Wegner Bytom   Mateusz Osypanka    Bytom
 3 Jakub Bednarz  Ogrodzieniec   3  Jakub Bednarz   Ogrodzieniec 
           
 1 Kinga Kleszcz  Częstochowa   1  Kinga Kleszcz   Częstochowa 
 2 Dagmara Witas   Ogrodzieniec  2 Maria Kotula  Bytom 
 3  Maria Kotula   Bytom  3  Dagmara Witas   Ogrodzieniec
           
 kata  Młodzicy młodsi (2002-2003)    kumite    
 1 Jakub Kancerek   Bytom  1  Jakub Kancerek   Bytom
 2  Patryk Ziętek  Bytom  2  Patryk Ziętek  Bytom
 3  Artur Barczyński  Częstochowa  3   Dawid Soliński  Ogrodzieniec
 3  Dawid Soliński  Ogrodzieniec  3  Krzysztof Pałuchowski  Ogrodzieniec
           
 1  Gabriela Latacz  Ogrodzieniec  1  Gabriela Latacz  Ogrodzieniec
 2  Hanna Łukiewska  Wielowieś  2  Emilia Bednarz  Ogrodzieniec
 3  Laura Namysło  Bytom  3  Laura Namysło  Bytom
 3  Emilia Bednarz  Ogrodzieniec  3  Hanna Łukiewska  Wielowieś
           
 kata  młodzicy (2000-1001)    kumite    
 1  Michał Józaf  Bytom  1  Daniel Derwońko  Bytom
 2  Nikodem Ogoński  Częstochowa  2  Michał Józaf  Bytom
3 Daniel Derwońko  Bytom 3  Nikodem Ogoński  Częstochowa
3 Łukasz Mazur  Bytom 3  Karol Siwek  Ogrodzieniec
           
 1  Julia Bittner  Bytom  1 Julia Bittner  Bytom
 2  Magdalena Łożyńska  Bytom  2  Magdalena Łożyńska  Bytom
 3  Julia Latacz  Ogrodzieniec  3  Julia Latacz  Ogrodzieniec
 3  Weronika Bukowska  Częstochowa  3  Weronika Bukowska  Częstochowa
           
 kata  juniorzy młodsi (1998-1999)    kumite    
 1  Michał Kłosek  Bytom  1  Michał Kłosek  Bytom
 2  Bartłomiej Gieszczyk  Bytom  2  Bartłomiej Gieszczyk  Bytom
 3  Kacper Woźniakowski  Częstochowa  3  Kacper Woźniakowski  Częstochowa
 3  Damian Gwiździński  Częstochowa  3  Damian Gwiździński  Częstochowa
           
 1  Kinga Kościelniak  Częstochowa  1  Kinga Kościelniak  Częstochowa
 2  Aleksandra Siwek  Ogrodzieniec  2  Aleksandra Siwek  Ogrodzieniec
 3  Karolina Gardeła  Bytom  3  Karolina Gardeła  Bytom
 3  Kinga Wierzbicka  Kroczyce  3  Kinga Wierzbicka  Kroczyce
           
 kata  seniorzy (1997 i starsi)    kumite    
 1  Michał Sowa  Bytom  1  Michał Sowa  Bytom
2  Łukasz Mazur  Bytom 2 Łukasz Mazur  Bytom
3  Marcin Kozłowski  Częstochowa 3  Dariusz Tomczyk  Bytom
4  Dariusz Tomczyk  Bytom 3  Artur Barczyński  Częstochowa
           
1  Maria Sowa  Bytom 1  Maria Sowa  Bytom
2  Anna Kuśnierz  Bytom 2  Anna Kuśnierz  Bytom
3  Monika Tworek  Bytom 3   Monika Tworek  Bytom
3  Karolina Rybicka  Bytom 3  Sandra Ociepka  Bytom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkim gratulujemy i już dziś zapraszamy na kolejny turniej z cyklu w ramach Otwartych Międzynarodowych Mistrzostwa Województwa Śląskiego- Silesia Cup, szczególnie młodsze stopnie, które ze względu na podział na kategorie "pasowe" będą miały szansę zmierzyć się z osobami z podobnym stażem treningowym.

 

 

 



  Komentarze:
pokaż >
wczytywanie wczytywanie...


Dodaj:


zapisywanie zapisywanie...