Aby zapewnić poprawne działanie i wyświetlanie tej strony Twoja przeglądarka musi zezwalać na wykonywanie skryptów JavaScript!
Liga w Rędzinach
[ dodano:  poniedziałek, 18 listopada 2013 przez:  Maria Sowa ]
Informacje

3 edycja Śląskiej Ligii Karate odbyła się 17 listopada w Rędzinach. Na starcie stanęło ponad 100 zawodników w różnym wieku oraz o różnym stopniu zaawansowania z całego województwa śląskiego Olkusza, Wielunia oraz Głuchołazów. 

Wyniki turnieju pierwszego kroku (bez stopnia):

9 lat i młodsi:

1 Magdalena Pałka- Bytom

2 Julia Jurkiewicz- Częstochowa

3 Jagoda Guzy- Częstochowa

3 Anastazja Rząp- Bytom

 

1 Kacper Kurzawski- Częstochowa

2 Michał Skowronek - Bytom

3 Dawid Baran- Bytom

3 Bartosz Włodarczyk- Częstochowa

 

10 lat i starsi:

1 Oliwia Wolf- Bytom

2 Weronika Kapczyńska- Bytom

3 Marta Podlesińska- Bytom

3 Justyna Miler- Bytom

 

1 Dominik Wolański- Bytom

2 Damian Kukuła- Częstochowa

3 Oskar Słomka- Częstochowa

3 Piotr Dobrowolski- Częstochowa

 

Wyniki kata:

9 lat i młodsi:

1 Martyna Bielak- Bytom

2 Kinga Kleszcz-Częstochowa 

3 Maria Kotula- Bytom

 

chłopcy 9-7 kyu:

1 Wojciech Dziekan- Bytom

2 Dawid Stachowicz- Częstochowa

3 Jakub Bednarz- Ogrodzieniec

3 Filip Wójcicki- Olkusz

 

6-4 kyu:

1 Jakub Fus- Bytom

2 Wojciech Całka- Bytom

3 Mateusz Osypanka- Bytom

3 Jakub Wojciechowski- Bytom

 

10-11 lat:

1 Hanna Łukiewska- Bytom

2 Gabriela Latacz- Kroczyce

3 Emilia Bednarz- Ogrodzieniec

 

1 Bartłomiej Bielak- Bytom

2 Bartłomiej Rozlał - Ogrodzieniec

3 Jakub Kancerek- Bytom

3 Jan Miodek- Bytom

 

12-13 lat:

1 Julia Bittner- Bytom

2 Magdalena Łożyńska- Bytom

3 Julia Latacz - Kroczyce

3 Natalia Żegleń- Głuchołazy

 

1 Daniel Derewońko- Bytom

2 Michał Józaf- Bytom

3 Łukasz Mazur- Bytom

3 Nikodem Ogoński- Częstochowa

 

juniorzy młodsi:

1 Kinga Kościelniak -Częstochowa

2 Karolina Gardeła- Bytom

3 Nicole Kula- Bytom

3 Patrycja Malczyk- Częstochowa 

 

1 Michał Kłosek- Bytom

2 Adrian Kowalski- Głuchołazy

3 Jan Wojciechowski- Bytom

3 Marek Rzepka- Olkusz

 

seniorzy:

1 Maria Sowa- Bytom

2 Anna Kuśnierz- Bytom

3 Monika Tworek- Bytom

3 Olga Chrobot- Wieluń

 

1 Michał Sowa- Bytom

2 Marcin Kozłowski - Częstochowa

3 Maciej Kurzawski - Częstochowa

3 Dariusz Tomczyk- Bytom

 

Wyniki kumite:

9 lat i młodsi:

1 Kinga Kleszcz-Częstochowa 

2 Martyna Bielak- Bytom

3 Maria Kotula- Bytom

 

chłopcy 9-7 kyu:

1 Filip Wójcicki- Olkusz

2 Wojciech Dziekan- Bytom

3 Dawid Stachowicz- Częstochowa

3 Grzegorz Ledwoń - Bytom

 

 6-4 kyu:

1 Wojciech Całka- Bytom

2 Jakub Wojciechowski- Bytom

3 Mateusz Osypanka- Bytom

3 Jakub Fus- Bytom

 

10-11 lat:

1 Hanna Łukiewska- Bytom

2 Gabriela Latacz- Kroczyce

3 Emilia Bednarz- Ogrodzieniec

 

1 Bartłomiej Bielak- Bytom

2 Jakub Kancerek- Bytom

3 Bartłomiej Rozlał - Ogrodzieniec

3 Jan Miodek- Bytom

 

12-13 lat:

1 Magdalena Łożyńska- Bytom

2 Julia Bittner- Bytom

3 Julia Latacz - Kroczyce

3 Natalia Żegleń- Głuchołazy

 

1 Daniel Derewońko- Bytom

2 Michał Józaf- Bytom

3 Łukasz Mazur- Bytom

3 Mateusz Grabowski - Bytom

 

juniorzy młodsi:

1 Kinga Kościelniak - Częstochowa

2 Patrycja Malczyk- Częstochowa 

3 Karolina Gardeła- Bytom

3 Nicole Kula- Bytom 

 

1 Michał Kłosek- Bytom

2 Adrian Kowalski- Głuchołazy

3 Jan Wojciechowski- Bytom

3 Marek Rzepka- Olkusz

 

seniorzy:

1 Monika Tworek- Bytom

2 Anna Kuśnierz- Bytom

3 Maria Sowa- Bytom

3 Olga Chrobot- Wieluń

 

1 Michał Sowa- Bytom

2 Marcin Kozłowski - Częstochowa

3 Grzegorz Jęsiek - Ogrodzieniec

3 Dariusz Tomczyk- Bytom


 

 



  Komentarze:
pokaż >
wczytywanie wczytywanie...


Dodaj:


zapisywanie zapisywanie...