Aby zapewnić poprawne działanie i wyświetlanie tej strony Twoja przeglądarka musi zezwalać na wykonywanie skryptów JavaScript!
Liga w Bytomiu- 8.03
[ dodano:  środa, 26 lutego 2014 przez:  Maria Sowa ]
Informacje

Pierwszy turniej Śląskiej Okręgowej Ligi Karate Tradycyjnego 2014 odbędzie się w Bytomiu 8.03 (sobota).

Startowe dla wszystkich zawodników: 10 zł.

Liga odbędzie się w tym roku w nowej formule.

Wystartować będzie można w jednej z 3 formuł:

1) Śląska Liga Karate (tylko dla czarnych i brązowych pasów) Turniej wyłącznie dla wyznaczonych przez zarząd Śląskiego OZKT zawodników (4 juniorki młodsze, 8 juniorów młodszych, 4 juniorki i seniorki, 8  juniorów i seniorów). Konkurencja kata odbędzie się na punkty, kumite systemem każdy z każdym.

Zasady punktacji:

kata (półfinał, finał systemem punktowym- 2 różne kata w 8 i 4.) Im- 12pkt, IIm- 10, IIIm- 8 pkt, IV m- 6 pkt. V-4, VI-3, VII-2, VIII-1 pkt.

kumite (jiyu kumite (czas walki 60 sekund, bez dogrywek)- seniorzy, kogo kumite (bez dogrywek)- kobiety i juniorzy mł.)

wygrana-2 pkt, remis- 1 pkt, przegrana-0 pkt; w jiyu kumite wygrana przed czasem- 3 pkt.

 

2) Śląska Liga Karate Dzieci- (tylko dla młodzików oraz niższych kategorii wiekowych). Turniej rozegrany systemem pucharowym w kata i kumite.

3)Eliminacje do Śląskiej Ligi Karate- (dla juniorów młodszych oraz wyższych kategorii wiekowych dla posiadaczy stopnia 4 kyu lub niższych oraz wyższych, które nie zakwalifikowały się do ŚLK). Turniej rozegrany systemem pucharowym w kata i kumite (jiyu ippon lub kihon ippon)

 

Wytypowani zawodnicy do Śląskiej Ligi Karate to:

Seniorzy:
1. Pavlo Barskiy- 2 dan
2. Michał Sowa- 1 dan
3. Krzysztof Rzepka- 1 dan
4. Marcin Kozłowski- 1 dan
5. Maciej Kurzawski- 1 dan
6. Dariusz Tomczyk- 1 kyu
7. Jan Dubiel- 1 kyu
8. Grzegorz Jęsiek- 1kyu
rezerwa:
1 Piotr Klockiewicz- 1 kyu

Juniorzy młodsi
1. Michał Kłosek 1 dan
2. Daniel Derewońko 1 kyu
3. Michał Józaf 2 kyu
4. Łukasz Mazur 2 kyu
5. Nikodem Ogoński 2 kyu
6. Paweł Jęsiek 3 kyu
7. Marek Rzepka 3 kyu
8. Jakub Zajega 3 kyu
Rezerwa:
1. Damian Gwiździński 2 kyu

seniorki:
1. Maria Sowa 2 dan
2. Monika Tworek 1 dan
3. Anna Kuśnierz 1 dan
4. Olga Chrobot 1 dan

Juniorki młodsze:
1. Julia Bittner 1 kyu
2. Magdalena Łożyńska 2 kyu
3. Julia Latacz 4 kyu
4.Weronika Bukowska 4 kyu

Podczas turnieju odbędzie się również podsumowanie Ligi 2013



  Komentarze:
pokaż >
wczytywanie wczytywanie...


Dodaj:


zapisywanie zapisywanie...