Aby zapewnić poprawne działanie i wyświetlanie tej strony Twoja przeglądarka musi zezwalać na wykonywanie skryptów JavaScript!
podsumowanie kolejnych tygodni treningów wakacyjnych
[ dodano:  piątek, 25 lipca 2014 przez:  Maria Sowa ]
Informacje

Przez 2 kolejne tygodnie treningów wakacyjnych pojawiło się kilku kolejnych uczestników, co nas bardzo cieszy- może w następnym, już przedostatnim tygodniu "dobijemy" do 30? ;)

Podczas treningów kontynuowaliśmy rozwijanie timingu, dołączyliśmy również dużo ćwiczeń poprawiających pracę stóp (unsoku) oraz poruszanie się podczas kumite, Rozpoczęliśmy również naukę kata kankusho. Kolejne gazety zostały brutalnie rozdarte przez nasze zabójczo szybkie techniki ;)

W przyszłym tygodniu kolejne ćwiczenia poprawiające nasze zdolności walki, nauka drugiej połówki kankusho i jego bunkai (interpretacja), no i dalsze testy siły i szybkości technik- tym razem na pierwszy ogień idą świeczki.

Sensei nie zapomina również dać nam wycisk fizyczny ;) Ćwiczenia stabilizacyjne wykonujemy na coraz wyższym poziomie, do akcji wkroczyły również piłki lekarskie, rzucanie workami treningowymi, pompki na 100 sposobów z oporem i elementy walki w parterze.

 

Kto jeszcze chce dołączyć- zapraszamy jak najszybciej, przypominamy, że treningi trwają do 12.08  Komentarze:
pokaż >
wczytywanie wczytywanie...


Dodaj:


zapisywanie zapisywanie...