Aby zapewnić poprawne działanie i wyświetlanie tej strony Twoja przeglądarka musi zezwalać na wykonywanie skryptów JavaScript!
Kurs Mistrzowski PZKT- podsumowanie
[ dodano:  niedziela, 7 grudnia 2014 przez:  Maria Sowa ]
Informacje

Jak co roku, w pierwszy grudniowy weekend grono najlepszych polskich karateków zgromadziło się w Dojo- Stara Wieś, aby wspólnie ćwiczyć podczas Kursu Mistrzowskiego.

W tegorocznej edycji zaproszonym przez PZKT gościem był doktor Vladimir Savchenko 6 dan z Ukrainy, który pokazywał nam możliwości ludzkiego ciała, które dzięki codziennemu treningowi można osiągnąć nawet w wieku 60 lat. Omówił z nami podstawy rozgrzewki zdrowej dla stawów i więzadeł, pokazał wiele ćwiczeń zwiększających ruchomość stawów, poprawiających elastyczność więzadeł, rozciągających, a nawet zwiększających siłę. 

Część Kursu poświęconą karate poprowadzili sensei Andrzej Maciejewski, Andrzej Olech oraz Józef Rączka. Niestety w tym roku zabrakło senseia Kwiecińskiego, który rehabilituje się po zabiegu - tym samym nie odbyły się egzaminy na stopnie dan.

Z naszego klubu w seminarium uczestniczyli: Janusz Sowa, Maria Sowa, Julia Bittner, Michał Sowa, Michał Kłosek oraz Daniel Derewońko.   Komentarze:
pokaż >
wczytywanie wczytywanie...


Dodaj:


zapisywanie zapisywanie...