Aby zapewnić poprawne działanie i wyświetlanie tej strony Twoja przeglądarka musi zezwalać na wykonywanie skryptów JavaScript!
Sylwetki zawodników startujących w Śląskiej Lidze Karate
[ dodano:  poniedziałek, 23 lutego 2015 przez:  Maria Sowa ]
Informacje

Przedstawiamy najważniejsze osiągnięcia zawodników startujących w Sląskiej Lidze Karate. 

Pierwsze zawody Ligi odbędą się 1 marca o godzinie 11.30 w Bytomiu, przy ul. Skrajnej 14 a. Serdecznie zapraszamy!

Juniorki młodsze :
1 Julia Bittner  (Bytom) - medalistka Pucharu Europy i Pucharu Polski
2 Agata Kalinowska (Wrocław)- medalistka Pucharu Europy i Pucharu Polski
3 Joanna Ślęzak (Wrocław) - medalistka Pucharu Europy
4 Natalia Żegleń (Głuchołazy)- medalistka turniejów ogólnopolskich i międzynarodowych
5 Nicole Buchatz (Bytom) - medalistka Śląskiej Ligi Karate

6. Zuzanna Holoubcova (Czechy) - medalistka Mistrzostw Świata i Mistrzostw Czech

Rezerwa: Weronika Bukowska - medalistka Śląskiej Ligi Karate

Juniorzy młodsi :
1 Daniel Derewońko (Bytom) - zdobywca Pucharu Polski w Kumite,  medalista Mistrzostw Polski
2 Łukasz Mazur (Bytom)- medalista turniejów ogólnopolskich i międzynarodowych
3 Nikodem Ogoński  (Częstochowa)- zdobywca Pucharu Polski w Kumite
4 Paweł Jęsiek  (Bytom)-zdobywca Pucharu Polski w Kumite
5 Michał Moraszka (Wrocław) - medalista turniejów ogólnopolskich i międzynarodowych
6 Daniel Wiśniak (Wrocław) - medalista turniejów ogólnopolskich i międzynarodowych
7 Michał Sworobowicz (Wrocław)- medalista turniejów ogólnopolskich i międzynarodowych
8 Martin Kacer (Czechy) - medalista Mistrzostw Świata i Czech

9.Jakub Jakubiszak (Głuchołazy) medalista turniejów ogólnopolskich i międzynarodowych

Juniorzy:
1 Michał Kłosek  (Bytom) - medalista Mistrzostw Świata, Europy i Polski
2 Marek Rzepka (Bytom)- medalista Ślaskiej Ligi Karate
3 Wiktor Kardas (Opole) - medalista turniejów ogólnopolskich i międzynarodowych
4 Adrian Kowalski (Głuchołazy)- medalista Mistrzostw Polski
5 Jakub Zajega (Bytom)- medalista Śląskiej Ligi Karate
6 Damian Gwiździński (Częstochowa)- medalista Śląskiej Ligi Karate
Rezerwa:

Kacper Woźniakowski (Częstochowa) - medalista Śląskiej Ligi Karate

Igor Skowronek (Częstochowa)- medalista Śląskiej Ligi Karate

Seniorki:
1 Maria Sowa (Bytom) - medalistka Mistrzostw Świata i Mistrzostw Polski
2 Anna Kuśnierz  (Bytom) - medalistka Mistrzostw Świata i Mistrzostw Polski
3 Monika Tworek (Bytom)- medalistka Mistrzostw Polski i Pucharu Europy
4 Paula Drahan (Wrocław) - medalistka turniejów ogólnopolskich i międzynarodowych 
5 Dominika Vasickova (Czechy)-medalistka Mistrzostw Świata, Europy i Czech
6 Hana Juranova (Czechy)- medalistka Mistrzostw Europy i Czech

Seniorzy :
1 Michał Sowa (Bytom) - medalista Mistrzostw Świata, Europy i Polski
2 Marcin Kozłowski (Częstochowa) - medalista Śląskiej Ligi Karate 
3 Grzegorz Jęsiek (Bytom) - medalista Śląskiej Ligi Karate 
4 Bartosz Kąpielski (Opole) medalista turniejów ogólnopolskich i międzynarodowych
5 Konrad Kardas (Opole)- medalista Mistrzostw Świata, Europy i Polski
6 Adrian Chaduła (Częstochowa) - medalista Śląskiej Ligi Karate 
7 Miroslav Slezak (Czechy)- medalista Mistrzostw Świata i Czech





  Komentarze:
pokaż >
wczytywanie wczytywanie...


Dodaj:


zapisywanie zapisywanie...