Aby zapewnić poprawne działanie i wyświetlanie tej strony Twoja przeglądarka musi zezwalać na wykonywanie skryptów JavaScript!
Silesia Cup Junior+ relacja i wyniki
[ dodano:  poniedziałek, 27 kwietnia 2015 przez:  Maria Sowa ]
Informacje

26.04 w Bytomiu zorganizowaliśmy międzynarodowy turniej Silesia Cup Junior+ skierowany dla kadetów, juniorów, młodzieżowców i seniorów. System rozgrywania zawodów (pucharowy z repasażami, lub każdy z każdym) pozwolił kibicom na obejrzenie 153 wykonań kata i 122 pojedynków kumite, a zawodnikom na doskonalenie swoich umiejętności i świetne przygotowanie do zbliżających się Mistrzostw Polski. 

W zawodach wystartowało ponad 100 zawodników z 22 klubów z 9 województw oraz kadra Czeskiej Republiki, a wśród nich Mistrzowie świata, Europy, Polski i Czech.

Najlepszym klubem okazał się MUKS Bytom zdobywając 4 złota, 8 srebrnych medali oraz 2 brązowe, na drugim miejscu uplasowała się AKT Kraków-Niepołomice (4,2,10), a najniższy stropień na podium przypadł kadrze Czech (3,0,8)

 

Wyniki:

  kadeci (2000-2001) kata          
 Agata Kańczukowska Lubelski KKT    Martin Kacer  Republika Czeska 
 2 Paulina Tutka   Lubelski KKT     2 Daniel Derewońko   MUKS Bytom
 3 Mroziewicz Barbara  UKKT Praga-Południe    3  Jan Bednarz   AKT Niepołomice
 3 Julia Bittner   MUKS Bytom   Dominik Brzezińki  KS "Pszczółka" KT Wieluń 
             
   kumite          
 1 Natalia Uruska   KK "Kontra" Łęknica   Daniel Derewońko   MUKS Bytom
 2 Julia Bittner   MUKS Bytom   Paweł Jęsiek   MUKS Bytom
 3  Agata Kańczukowska  Lubelski KKT     3  Wojciech Kukiełka  BKKT Biłgoraj
 Karolina Meller  Głuchołaski KKT    3  Patryk Jarosz   BKKT Biłgoraj
             
   juniorzy (1999-1998)kata          
1  Wiktor Staszak  AKT Niepołomice    1  Dominika Vasickova  Republika Czeska 
 2  Mateusz Lekan   BKKT Biłgoraj    2 Natalia Kozłowska   KK "Kontra" Łęknica
 3  Michał Kłosek  MUKS Bytom    3 Karolina Maniecka   AKT Niepołomice
 Krystian Borowski  TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki    3 Karolina Wyporek   Krakowski KKT
             
   kumite          
 1  Wiktor Staszak  AKT Niepołomice    1  Karolina Wyporek  Krakowski KKT
 2  Michał Kłosek  MUKS Bytom    2  Karolina Maniecka  AKT Niepołomice
 3  Mateusz Lekan   BKKT Biłgoraj    3   Dominika Vasickova  Republika Czeska 
 3  Dawid Stępniak  Lubelski KKT     3  Zuzana Kretikova  Republika Czeska 
             
   młodzieżowcy (1997-1995) kata          
 1 Michał Sowa   MUKS Bytom    1 Anna Kuśnierz   MUKS Bytom
 2 Bartosz Pyszniak   Lubelski KKT     2 Klaudia Mleko   Krakowski KKT
 3 Jan Heger   Republika Czeska     3 Gabriela Nowak   AKT Niepołomice
 3 Miroslav Slezak   Republika Czeska     3 Tereza Kleiblova   Republika Czeska 
             
   kumite          
 1  Paweł Tomasik  AKT Niepołomice    1 Nikoletta Dzióba KK "Kontra" Łęknica
 2  Michał Sowa  MUKS Bytom    2  Klaudia Mleko  Krakowski KKT
 3  Konrad Irzyk  AKT Niepołomice    3  Gabriela Nowak   AKT Niepołomice
 3  Michał Pyszniak  Lubelski KKT     3  Tereza Kleiblova   Republika Czeska 
             
   seniorzy (1994 i starsi) kata          
 1  Filip Popelka  Republika Czeska     1 Maria Sowa   MUKS Bytom
 2 Piotr Król   MUKS Bytom    2 Joanna Musiał   AKT Niepołomice
 3 Michał Kubać   AKT Niepołomice    3 Klara Kleiblova   Republika Czeska 
 3 Dębowski Filip   AKT Niepołomice    3 Anna Mleko   AKT Niepołomice
             
   kumite          
Michał Pyszniak   Lubelski KKT     1 Anna Mleko   AKT Niepołomice
 2 Michał Sowa   MUKS Bytom    2 Maria Sowa   MUKS Bytom
3 Filip Dębowski  AKT Niepołomice   3 Joanna Musiał AKT Niepołomice
3 Marcin Kozłowski KKT Częstochowa   3 Hana Venturova  Republika Czeska 


  Komentarze:
pokaż >
wczytywanie wczytywanie...


Dodaj:


zapisywanie zapisywanie...