Aby zapewnić poprawne działanie i wyświetlanie tej strony Twoja przeglądarka musi zezwalać na wykonywanie skryptów JavaScript!
program Sportowy Talent - bezpłatne zajęcia karate
[ dodano:  sobota, 17 września 2016 przez:  Maria Sowa ]
Informacje

Po raz drugi dołączamy do programu "Sportowy Talent", który ma umożliwić jak największej ilości dzieci z większości województw w Polsce rozpoczęcie treningów karate. Program jest organizowany przez Polski Związek Karate Tradycyjnego oraz MSiT

Program polega na przeprowadzeniu w szkole bezpłatnego, 3miesięcznego kursu karate dla początkujących w celu wyłonienia sportowych talentów. Dla najbardziej aktywnych uczestników programu przewidziany jest wyjazd do najnowocześniejszego ośrodka japońskich sportów i sztuk walki – Dojo Stara Wieś oraz możliwość kontynuowania nauki karate jako pełnoprawnych członków Klubu. Członkostwo w Klubie daje możliwość zdawania egzaminów, udziału w zawodach oraz wyjazdów na obozy sportowe.

Zajęcia w ramach programu Sportowy Talent będą się odbywać dwa razy w tygodniu przez godzinę lekcyjną, w dwóch grupach: dla uczniów klas 1-3 oraz dla uczniów klas 4-6. 

Instruktorzy naszego klubu zorganizują zajęcia w 2 bytomskich szkołach:

SP 44 w Szombierkach 

SP 46 w Centrum

Treningi odbywają się:

w SP 46 we wtorki i czwartki 

klasy 1-3 o 15.15

klasy 4-6 o 16.00

w SP 44 we wtorki i  piątki

klasy 1-2 o 15.30

klasy 3-6 o 16.15

 

Zapraszamy! :)  Komentarze:
pokaż >
wczytywanie wczytywanie...


Dodaj:


zapisywanie zapisywanie...