Aby zapewnić poprawne działanie i wyświetlanie tej strony Twoja przeglądarka musi zezwalać na wykonywanie skryptów JavaScript!
Silesia Cup
[ dodano:  środa, 8 czerwca 2011 przez:  Piotr Klockiewicz ]
Zawody

Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Śląskiego w Karate Tradycyjnym - Silesia Cup 2011


Organizatorzy: MUKS Bytom oraz Śląski Okręgowy Związek Karate Tradycyjnego.

Data i miejsce: 5 czerwca 2011, Bytom, Hala "Na Skarpie"

Honorowy patronat nad zawodami objął Wojewoda Śląski oraz Prezydent Bytomia. Patronat medialny objęło Życie Bytomskie oraz Radio Eska.

Sponsorzy: Collect Consulting, Nizielski&Borys Consulting, Skoda Auto Śliwka, Kowalstwo Artystyczne Jan Dubiel.

Zawody odbyły się przy wsparciu finansowym gminy Bytom.

 

W trakcie zawodów odbył się pokaz karate w wykonaniu członków grupy Budo dla godności, prowadzonej przez Bartłomieja Franka ze Skoczowa. W grupie tej ćwiczą osoby niepełnosprawne intelektualnie. Pokaz ten cieszył się olbrzymim zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem licznie zgromadzonych widzów.

Zawodom towarzyszyła dwie wystawy: fotografii Marcina Kamieńskiego, obrazująca życie i treningi karate osób niepełnosprawnych oraz kowalstwa artystycznego.

W mistrzostwach wystartowało ponad 200 zawodników z 23 klubów z Republiki Czeskiej, województwa śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego, małopolskiego i podkarpackiego i Wielkiej Brytanii (wśród nich wielu medalistów mistrzostw Polski, Czech, Europy i świata).

Kluby:

  • KKT Częstochowa
  • KKS Skoczów
  • KKT Keiko Czechowice
  • AZS Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
  • UKS Ogrodzieniec
  • UKS Przyszłość Koszęcin
  • LZS Tęcza, Wielowieś
  • Spartakus, Niepołomice
  • AKT Rzeszów
  • KKT Głuchołazy
  • DAK Wrocław
  • KKT Kobu Wroclaw
  • TKA Hatfield
  • SKP Vsetin
  • AS Valašské Meziříčí
  • CTK Praha
  • Tóshidó Valtice
  • Akademie tradičního karate Brno
  • KTK Hovězí
  • KTK Liptál
  • Karate TJ Bystřice p.H.
  • KTK Zlín
  • MUKS Bytom

 

Wyniki:

Dzieci (2002 i młodsi)

Chłopcy 9-7 kyu - kata
1 Grzegorz Glica Spartakus Niepołomice
2 Mikołaj Pelikan UKS Koszęcin
3 Bartłomiej Bielak MUKS Bytom
3 Wojciech Miszyński UKS Koszęcin
Chłopcy 9-7 kyu - kumite
1 Grzegorz Glica Spartakus Niepołomice
2 Bartłomiej Bielak MUKS Bytom
3 Bartłomiej Chojnacki Spartakus Niepołomice
3 Mikołaj Szmidt MUKS Bytom
Dziewczęta 9-1 kyu - kata
1 Emilie Adamkova Czechy
2 Natalia Firlit Spartakus Niepołomice
3 Nikola Schrader Spartakus Niepołomice
3 Barbora Krabicova Czechy
Dziewczęta 9-1 kyu - kumite
1 Emilie Adamkova Czechy
2 Nikola Schrader Spartakus Niepołomice
3 Marta Pinkawa MUKS Bytom
3 Natalia Firlit Spartakus Niepołomice
Chłopcy 6-1 kyu - kata
1 Adam Fister Czechy
2 Arkadiusz Wilkosz Spartakus Niepołomice
3 Barłomiej Rozlał UKS Ogrodzieniec
3 Bartosz Kucab Spartakus Niepołomice
Chłopcy 6-1 kyu - kumite
1 Adam Fister Czechy
2 Dariusz Gradoś Spartakus Niepołomice
3 Łukasz Szadzikowski Spartakus Niepołomice
3 Bartosz Kucab Spartakus Niepołomice



Młodzicy (1999-2001)

Dziewczęta 9-7 kyu - kata
1 Wiktoria Zachariasz Spartakus Niepołomice
2 Aleksandra Sadłoń Spartakus Niepołomice
3 Nikola Kalisz MUKS Bytom
3 Magdalena Łożyńska MUKS Bytom
Dziewczęta 9-7 kyu - kumite
1 Wiktoria Zachariasz Spartakus Niepołomice
2 Magdalena Łożyńska MUKS Bytom
3 Aleksandra Sadłoń Spartakus Niepołomice
3 Agata Adamek KKS Skoczów
Chłopcy 9-7 kyu - kata
1 Michał Jozaf MUKS Bytom
2 Nikodem Ogoński KKT Częstochowa
3 Viktor Sivek Czechy
3 Kamil Firlajczyk KKS Skoczów
Chłopcy 9-7 kyu - kumite
1 Nikodem Sławik MUKS Bytom
2 Rafał Zając MUKS Bytom
3 Paweł Jęsiek UKS Ogrodzieniec
3 Nikodem Ogoński KKT Częstochowa
Dziewczęta 6-1 kyu - kata
1 Zuzanna Holubcova Czechy
2 Julia Bittner MUKS Bytom
3 Eliska Beliskova Czechy
3 Karolina Maniecka Spartakus Niepołomice
Dziewczęta 6-1 kyu - kumite
1 Julia Bittner MUKS Bytom
2 Zuzanna Holubcova Czechy
3 Marta Małkiewicz Kobu Wrocław
3 Anna Fall Kobu Wrocław
Chłopcy 6-4 kyu - kata
1 Matej Krizek Czechy
2 Lukas Gerza Czechy
3 Daniel Derewońko MUKS Bytom
3 Paweł Skoczek Spartakus Niepołomice
Chłopcy 6-4 kyu - kumite
1 Kacper Jastrzębski Spartakus Niepołomice
2 Mikołaj Kaim Kobu Wrocław
3 Jakub Jakubiszak KKT Głuchołazy
3 Kacper Gąsior Kobu Wrocław
Chłopcy 3-1 kyu - kata
1 Michał Kłosek MUKS Bytom
2 Kacper Dumieński Spartakus Niepołomice
3 Dawid Wnęk Spartakus Niepołomice
3 Filip Vuhongphong Czechy
Chłopcy 3-1 kyu - kumite
1 Michał Kłosek MUKS Bytom
2 Dawid Wnęk Spartakus Niepołomice
3 Jan Bednarz Spartakus Niepołomice
3 Kacper Dumieński Spartakus Niepołomice



Juniorzy młodsi (1996-1998)

Kata (kobiety)
1 Anna Kuśnierz MUKS Bytom
2 Klaudia Mleko Spartakus Niepołomice
3 Dominika Vasickova Czechy
3 Katerina Roznoviakova Czechy
Kumite (kobiety)
1 Klaudia Mleko Spartakus Niepołomice
2 Anna Kuśnierz MUKS Bytom
3 Monika Tworek MUKS Bytom
3 Joanna Reszczyk KKT Głuchołazy
Kata (mężczyźni)
1 Łukasz Mazur MUKS Bytom
2 Michał Sowa MUKS Bytom
3 Wiktor Staszak Spartakus Niepołomice
3 Miroslav Slezak Czechy
Kumite (mężczyźni)
1 Michał Sowa MUKS Bytom
2 Wiktor Staszak Spartakus Niepołomice
3 Krzysztof Buczek Spartakus Niepołomice
3 Damian Latos Spartakus Niepołomice



Juniorzy (1993-1995)

Kata (mężczyźni)
1 Arkadiusz Kaszuba AKT Rzeszów
2 Karol Sura AKT Rzeszów
3 Zbynek Rohrer Czechy
3 Rafał Bokwa MUKS Bytom
Kumite (mężczyźni)
1 Karol Sura AKT Rzeszów
2 Rafał Bokwa MUKS Bytom
3 Dariusz Tomczyk MUKS Bytom
3 Zbynek Rohrer Czechy



Seniorzy

Kata (kobiety)
1 Agnieszka Sajdutka AKT Rzeszów
2 Maria Sowa MUKS Bytom
3 Klara Kleiblova Czechy
3 Martina Janusova Czechy
Kumite (kobiety)
1 Maria Sowa MUKS Bytom
2 Hana Juraniova Czechy
3 Tereza Kleiblova Czechy
3 Dorota Czogalik AZS Katowice
Kata (mężczyźni)
1 Radoslav Kleibl Czechy
2 Bartłomiej Franek KKS Skoczów
3 Robin Barak Czechy
3 Radoslav Janus Czechy
Kumite (mężczyźni)
1 Radoslav Janus Czechy
2 Radoslav Kleibl Czechy
3 Dawid Wons LZS Wielowieś
3 Marcin Kozłowski KKT Częstochowa

 

Kolegium sędziowskie zadecydowało, że najlepszym zawodnikiem imprezy został, wygrywając tym samym nagrodę główną - specjalnie na tę okazję wykuty przez kowala artystę, japoński miecz - katanę, Radoslav Kleibl.
Najlepszą zawodniczką została Klaudia Mleko.
Najlepszym klubem był MUKS Bytom

Galeria zdjęć


  Komentarze:
pokaż >
wczytywanie wczytywanie...


Dodaj:


zapisywanie zapisywanie...