Aby zapewnić poprawne działanie i wyświetlanie tej strony Twoja przeglądarka musi zezwalać na wykonywanie skryptów JavaScript!
Puchar Krakowa 19.11 - relacja
[ dodano:  niedziela, 20 listopada 2016 przez:  Maria Sowa ]
Informacje

19.11 odbył się Puchar Krakowa. Przeszło 500 zawodników rywalizowało w systemie każdy z każdym, więc była to świetna okazja do treningu. Początkujący mieli okazję rywalizować w kihonie (technikach podstawowych), dzieci w kata, a kadeci i juniorzy dodatkowo w kumite. Nasz klub reprezentowała 18-osobowa ekipa: Pogoda Oliwia, Antoniewicz Giovanni, Janta Dawid, Pinkawa Marta, Bielak Martyna, Bielak Bartłomiej, Kancerek Jakub, Całka Wojciech, Osypanka Mateusz, Kłosek Michał, Bittner Julia, Kuriata Martyna, Kozłowski Kacper, Palimąka Cezary, Standera Dawid, Kacior Dominika, Baniewicz Kamil oraz Różyło Magdalena.

Większość, zaprezentowała się bardzo dobrze, wielu osobom udało się wygrać kilka pojedynków w grupach, ale odpadli z turnieju tuż przed strefą medalową. Łącznie zdobyliśmy 11 medali. W kihonie brązowy medal wywalczyli: Oliwia, Martyna Kuriata oraz Dawid Standera. W kata brąz zdobyli Dawid Janta, Marta oraz Julia, a srebrny Bartek i Kuba. Po złoto w konkurencji kata i kumite sięgnął Michał, a w kumite Julia.

Gratulujemy :)  Komentarze:
pokaż >
wczytywanie wczytywanie...


Dodaj:


zapisywanie zapisywanie...