Aby zapewnić poprawne działanie i wyświetlanie tej strony Twoja przeglądarka musi zezwalać na wykonywanie skryptów JavaScript!
Liga Kroczyce - wyniki
[ dodano:  sobota, 10 marca 2012 przez:  Piotr Klockiewicz ]
Zawody

10.03.2012, Kroczyce - pierwszy turniej Śląskiej Okręgowej Ligi Karate Tradycyjnego 2012.

Pierwszy turniej naszej Ligi odbył się w Kroczycach gdzie kilka miesięcy wcześniej powstał nowy klub karate tradycyjnego.


Impreza rozpoczęła się pokazami w wykonaniu karateków Kroczyc, Ogrodzieńca i Bytomia oraz dekoracją triumfatorów cyklu zawodów za rok 2011.

W zawodach wystartowała prawie setka karateków z klubów z Bytomia, Koszęcina, Skoczowa, Wielowsi, Ogrodzieńca, Częstochowy, Kroczyc i Katowic. Tym razem najliczniejszą grupą byli młodzicy (22 chłopców).

W najmłodszych grupach wiekowych eksperymentalnie zastosowano system eliminacji grupowych, gdzie każdy walczył z każdym, co pozwoliło zawodnikom pozbyć się stresu, że ich pierwszy występ może być zarazem jedynym. W starszych grupach wiekowych wprowadzono system repasaży. Obydwa eksperymenty były udane.

Wyniki:

Dzieci (2003 i młodsi)

Kata dziewcząt
1 Wiktoria Skarwecka Skoczów
2 Gabriela Latacz Kroczyce
3 Hanna Łukiewska Koszęcin
3 Kinga Kleszcz Częstochowa
Kumite dziewcząt
1 Wiktoria Skarwecka Skoczów
2 Gabriela Latacz Kroczyce
3 Hanna Łukiewska Koszęcin
3 Kinga Kleszcz Częstochowa
Kata chłopców
1 Jakub Kancerek Bytom
2 Wojciech Miszyński Koszęcin
3 Hubert Wegner Bytom
3 Maciej Nowek Ogrodzieniec
Kumite chłopców
1 Jakub Kancerek Bytom
2 Hubert Wegner Bytom
3 Wojciech Miszyński Koszęcin
3 Maciej Nowek Częstochowa



Młodzicy (2000-2002)

Kata dziewcząt
1 Magdalena Łożyńska Bytom
2 Julia Bittner Bytom
3 Julia Latacz Kroczyce
3 Zuzanna Łukiewska Koszęcin
Kumite dziewcząt
1 Julia Bittner Bytom
2 Magdalena Łożyńska Bytom
3 Julia Latacz Kroczyce
3 Julia Pokorska Koszęcin
Kata chłopców
1 Michał Józaf Bytom
2 Daniel Derewońko Bytom
3 Bartłomiej Rozlał Ogrodzieniec
3 Łukasz Mazur Bytom
Kumite chłopców
1 Daniel Derewońko Bytom
2 Nikodem Ogoński Częstochowa
3 Karol Siwek Ogrodzieniec
3 Bartłomiej Rozlał Ogrodzieniec



Juniorzy (1997-1999)

Kata dziewcząt
1 Anna Kuśnierz Bytom
2 Iga Imienińska Częstochowa
3 Kinga Kościelniak Częstochowa
3 Aleksandra Siwek Ogrodzieniec
Kumite dziewcząt
1 Anna Kuśnierz Bytom
2 Kinga Kościelniak Częstochowa
3 Aleksandra Siwek Ogrodzieniec
Kata chłopców
1 Łukasz Mazur Bytom
2 Michał Kłosek Bytom
3 Barłomiej Gieszczyk Bytom
3 Ostin Kozak Bytom
Kumite chłopców
1 Łukasz Mazur Bytom
2 Michał Kłosek Bytom
3 Barłomiej Gieszczyk Bytom
3 Ostin Kozak Bytom



Seniorzy

Kata dziewcząt
1 Maria Sowa Bytom
2 Monika Tworek Bytom
3 Sandra Ociepka Bytom
Kumite dziewcząt
1 Maria Sowa Bytom
2 Monika Tworek Bytom
3 Sandra Ociepka Bytom
Kata chłopców
1 Michał Sowa Bytom
2 Marcin Kozłowski Częstochowa
3 Dariusz Tomczyk Bytom
3 Dariusz Kosiński Ogrodzieniec
Kumite chłopców
1 Michał Sowa Bytom
2 Dariusz Tomczyk Bytom
3 Marcin Kozłowski Częstochowa
3 Tomasz Piontek Wielowieś

 


  Komentarze:
pokaż >
wczytywanie wczytywanie...


Dodaj:


zapisywanie zapisywanie...