Aby zapewnić poprawne działanie i wyświetlanie tej strony Twoja przeglądarka musi zezwalać na wykonywanie skryptów JavaScript!
wyniki Silesia Cup 2013
[ dodano:  sobota, 27 kwietnia 2013 przez:  Maria Sowa ]
Informacje
  dzieci 2006 i młodsi        
1 Patryk Kosek AKT Niepołomice 1 Oliwia Pękala AKT Niepołomice
2 Jan Janusz AKT Niepołomice 2 Oliwia Jarosz AKT Niepołomice
3 Grzegorz Polowy Todome Katowice 3 Martyna Bielak MUKS Bytom
3 Jakub Ślusarczyk AKT Niepołomice 3    
           
  dzieci 2005-2004 9-7 kyu      
1 Karol Chłopciki AKT Niepołomice 1 Dominika Kmiecik AKT Niepołomice
2 Michał Biesaga AKT Niepołomice 2 Anna Godyń AKT Niepołomice
3 Mateusz Osypanka MUKS Bytom 3 Julia Pogorzelska AKT Niepołomice
3 Antoni Czechowski AKT Niepołomice 3 Angelika Łankiewicz Głuchołaski KKT
    6-4 kyu      
1 Wiktor Wolanin UKKT w Janowie Lubelskim  
2 Szymon Mielnik DAK Wrocław      
3 Roksana Warda Lubelski KKT      
3 Wiktor Janusz AKT Niepołomice      
           
  dzieci 2002-2003        
1 Bartosz Kozioł AKT Niepołomice 1 Kornelia Liwak KS Hikari Oleśnica
2 Leon Chłopicki AKT Niepołomice 2 Marta Kopytowska KK 44 Łódź
3 Patryk Ziętek MUKS Bytom 3 Kornelia Jelonek KS Hikari Oleśnica
3 Jan Miodek MUKS Bytom 3 Emilia Kochańska KS Hikari Oleśnica
    6-4 kyu      
1 Grzegorz Glica AKT Niepołomice 1 Natalia Jach AKT Niepołomice
2 Bartłmiej Chojnacki AKT Niepołomice 2 Natalia Firlit AKT Niepołomice
3 Jakub Kancerek MUKS Bytom 3 Marta Pinkawa MUKS Bytom
3 Dawid Nowak AKT Niepołomice 3 Wiktoria Skarwecka MUKS Bytom
    3-1 kyu      
1 Katarzyna Szewczuk Lubelski KKT      
2 Maciej Filipczyk UKKT Praga-Południe    
3 Bartłomiej Rozlał MUKS Bytom      
3 Michał Maślak UKKT Praga-Południe    
  młodzicy 2001-2000        
1 Cezary Skarżyński Lubelski KKT 1 Natalia Janusz AKT Niepołomice
2 Adrian Oszczypko KK Kluczbork 2 Weronika Kuźnik KS "Pszczółka" KT Wieluń
3 Jan Wojciechowski MUKS Bytom 3 Karolina Meller Głuchołaski KKT
3 Piotr Skarżyński Lubelski KKT 3 Iga Janowska SKS Nidan Zielona Góra
    6-4 kyu      
1 Mikołaj Kaim KKT Kobu Wrocław 1 Wiktoria Zachariasz AKT Niepołomice
2 Michał Józaf MUKS Bytom 2 Agata Gil AKT Niepołomice
3 Marcin Szczygieł KKT Kobu Wrocław 3 Anna Fall  KKT Kobu Wrocław
3 Arkadiusz Gwizdek AKT Niepołomice 3 Nicole Buchatz MUKS Bytom
    3-1 kyu      
1 Daniel Derewońko MUKS Bytom 1 Agata Kańczukowska Lubelski KKT
2 Jan Bednarz AKT Niepołomice 2 Joanna Ślęzak DAK Wrocław
3 Mateusz Maciołek KK Kluczbork 3 Magdalena Łożyńska MUKS Bytom
3 Radosław Wojtyra KS "Pszczółka" KT Wieluń 3 Julia Bittner MUKS Bytom
           
  juniorzy młodsi kata      
1 Wiktor Staszak AKT Niepołomice 1 Julia Szelangiewicz TKKT Kumade
2 Michał Kłosek MUKS Bytom 2 Anna Karbowska KK Kluczbork
3 Barłomiej Gieszczyk MUKS Bytom 3 Kinga Kościelniak KKT Częstochowa
3 Dawid Stępniak Lubelski KKT 3 Julia Surmacz KKT Kobu Wrocław
           
    kumite      
1 Bartosz Piskorski KKT Kobu Wrocław 1 Weronika Wrotek TKKT Kumade
2 Wiktor Staszak AKT Niepołomice 2 Kinga Kościelniak KKT Częstochowa
3 Michał Kłosek MUKS Bytom 3 Karolina Maniecka AKT Niepołomice
3 Adrian Kowalski Głuchołaski KKT 3 Aleksandra Siwek MUKS Bytom
           
  juniorzy 9-7 kyu      
      1 Nicole Kula MUKS Bytom
      2 Karolina Rybicka MUKS Bytom
      3 Sandra Ociepka MUKS Bytom
      3 Karolina Gardeła MUKS Bytom
    kata      
1 Michał Sowa MUKS Bytom 1 Natalia Giebułtowicz KK Kluczbork
2 Łukasz Mazur MUKS Bytom 2 Anna Kuśnierz MUKS Bytom
3 Krzysztof Buczek AKT Niepołomice 3 Klaudia Mleko AKT Niepołomice
3 Wojciech Jeziorowski KK Kluczbork 3 Magdalena Gwozdecka KK Kluczbork
           
    kumite      
1 Konrad Irzyk AKT Niepołomice 1 Klaudia Mleko AKT Niepołomice
2 Michał Sowa MUKS Bytom 2 Anna Kuśnierz MUKS Bytom
3 Łukasz Mazur MUKS Bytom 3 Magdalena Gwozdecka KK Kluczbork
3 Krzysztof Buczek AKT Niepołomice 3 Barbara Gołębiewska IKT Włocławek
           
  młodzieżowcy        
    kata      
1 Piotr Dzierżanowski IKT Włocławek      
2 Dawid Rojowski KK Kluczbork      
3 Mateusz Piskorski KKT Kobu Wrocław      
3 Szymon Niklewicz KK Kluczbork      
           
    kumite      
1 Dawid Rojowski KK Kluczbork      
2 Piotr Dzierżanowski IKT Włocławek      
3 Dariusz Tomczyk MUKS Bytom      
3 Mateusz Piskorski KKT Kobu Wrocław      
           
  seniorzy        
    kata      
1 Michał Janusz AKT Niepołomice 1 Maria Sowa MUKS Bytom
2 Łukasz Radwański KK Kluczbork 2 Alicja Zalecińska KK Kluczbork
3 Henryk Pepliński KK Kluczbork 3 Magdalena Mielnik Kościerski KK
3 Maciej Kalandyk KK Kluczbork 3 Agata Żyśko TKKT Kumade
           
    kumite      
1 Łuaksz Wójcik KK Kluczbork 1 Alicja Zalecińska KK Kluczbork
2 Michał Dziurowski KK Kluczbork 2 Maria Sowa MUKS Bytom
3 Henryk Pepliński KK Kluczbork 3 Magdalena Mielnik Kościerski KK
3 Andrzej Borowczyk KKT Orzeł Poznań 3 Joanna Miszkurka TKKT Kumade


  Komentarze:
pokaż >
wczytywanie wczytywanie...


Dodaj:


zapisywanie zapisywanie...