Aby zapewnić poprawne działanie i wyświetlanie tej strony Twoja przeglądarka musi zezwalać na wykonywanie skryptów JavaScript!
1. Turniej Śląskiej Ligi w Bytomiu- podsumowanie
[ dodano:  sobota, 8 marca 2014 przez:  Maria Sowa ]
Informacje

8.03 o godzinie 11.00 prawie 100 zawodników z całego województwa śląskiego stanęło na starcie 3 turniejów, które rozegraliśmy w Bytomiu:

  • Śląskiej Ligi Karate
  • Śląskiej Ligi Karate Dzieci
  • Eliminacji Do Śląskiej Ligi Karate
Cieszymy się, że turnieje cieszyły się tak dużą popularnością. W szczególności gratulujemy "białym pasom", dla których był to pierwszy start- niezależnie od tego jak Wam poszło liczy się, że się odważyliście i daliście z siebie wszystko. Mimo ogromnej ilości walk jakie stoczyliśmy zawody przebiegły bardzo sprawnie- tutaj dziękujemy wszystkim, którzy się do tego przyczynili ;)
Na Lidze nie zabrakło reprezentantów z klubów z:
  • Częstochowy
  • Olkusza
  • Kroczyc
  • Koszęcina
  • Tarnowskich Gór
  • katowickiego klubu "Todome"
  • sekcji AZS UŚ
  • Ogrodzieńca
  • oraz oczywiście gospodarzy, czyli bytomskiego MUKS
Podczas turnieju zorganizowaliśmy również zbiórkę pieniędzy dla Anety Zatwarnickiej- więcej na jej temat do przeczytania na stronie PZKT. Fotorelacja w zakładce "zdjęcia".
Wyniki:
Śląska Liga Karate:
 
(miejsce w klasyfikacji po 1. turnieju) imię i nazwisko (liczba punktów)
juniorki młodsze:
1 Julia Bittner (13)
2 Julia Latacz (11)
3 Magdalena Łożyńska (9)
4 Kinga Kościelniak (7)
5 Weronika Bukowska (1)
juniorzy młodsi:
1 Michał Kłosek (25)
2 Daniel Derewońko (18)
3 Marek Rzepka (12)
4 Michał Józaf (11)
4 Nikodem Ogoński (11)
6 Łukasz Mazur (10)
7 Jakub Zajega (8)
8 Damian Gwiździński (7)
seniorki:
1 Maria Sowa (13)
2 Anna Kuśnierz (10)
3 Monika Tworek (7)
4 Olga Chrobot (0)
seniorzy:
1 Michał Sowa (31)
2 Marcin Kozłowski (25)
3 Dariusz Tomczyk (20)
4 Maciej Kurzawski (19)
5 Grzegorz Jęsiek (16)
8 Pavlo Barskiy (0)
8 Krzysztof Rzepka (0)
8 Jan Dubiel (0)
Śląska Liga Karate Dzieci:

2005 i młodsi:
kata     kumite  
1 Martyna Bielak   Martyna Bielak  
2 Maria Kotula   Maria Kotula  
Wiktoria Gryzik    Wiktoria Gryzik  
3 Magdalena Pałka      
         
 1  Mateusz Osypanka    Mateusz Osypanka  
 2  Jakub Górny    Jakub Klatka  
 3  Grzegorz Ledwoń     Grzegorz Ledwoń  
3 Filip Wójcicki    Michał Kostrzewa  
2003-2004:
kata      kumite  
1 Hanna Łukiewska   Gabriela Latacz  
2 Nicole Buchatz    Hanna Łukiewska  
3 Kinga Kleszcz    Nicole Buchatz  
 3  Gabriela Latacz    Kinga Kleszcz  
         
 1  Wojciech Całka     Jakub Kancerek  
 2  Jakub Kancerek     Wojciech Całka  
 3  Jakub Fus    Jakub Fus  
 3  Konrad Fijałkowski    Dawid Stachowicz  
2002-2001:
kata     kumite  
1 Bartłomiej Bielak   Bartłomiej Rozlał  
2 Bartłomiej Rozlał    Bartłomiej Bielak  
3 Jan Miodek    Jan Miodek  
 3  Patryk Ziętek    Dawid Gryzik  
Eliminacje Do Śląskiej Ligi Karate:
juniorzy:
kata      kumite  
1 Karolina Gardeła   Sandra Ociepka  
2 Sandra Ociepka    Sarah Woroniecka  
3  Kinga Wierzbicka    Weronika Kapczyńska  
 3  Nicole Kula    Oliwia Wolf  
         
 1  Marcin Skorupa    Marcin Skorupa  
 2 Marcin Kandzia   Marcin  Kandzia  
 3  Bartosz Klatka    Bartosz Klatka  
 3        
seniorzy:
kata        
1 Piotr Klockiewicz   Krzysztof Mesjasz  
2  Mariusz Maciuła    Piotr Klockiewicz  
3 Arkadiusz Czerwiński   Arkadiusz Czerwiński  
3 Artur Sczesny    Paweł Soliński  


  Komentarze:
pokaż >
wczytywanie wczytywanie...


Dodaj:


zapisywanie zapisywanie...